Schlage SC8400 Series SC8311-5B33.5X15G Pull Plate, 3-1/2 in W, 15 in H, Brass, Brass
Our Item #: VORG4279949 UPC: 044074681253
Delivery i
3-5 Business Days
21 available
Ship to Store i
Pickup in 2-4 days
8 available
Pull size 5-1/4 in center to center.
Unit: EA
UPC: 044074681253
Model Number: SC8311-5B33.5X15G
  • Durable construction
  • 1 in round base ensure secure fit to plate and door
  • Finish: Brass
  • Height: 3.5 in