PIX X'SET A48/4L500 V-Belt, 4L, 50 in L, 1/2 in W, 5/16 in Thick, Black
Our Item #: VORG2452332 UPC: 848756002493
Delivery i
3-5 Business Days
515 available
Ship to Store i
Pickup in 2-4 days
42 available
PIX X'SET V-Belt, Inside Circumference: 48 in, Manufacturing Range: 15 to 359 in, 50 in L, 1/2 in W, 5/16 in Thick, Construction: Wrapped, Belt Section: 4L, Rubber, Black, Temperature Rating: -18 to 80 deg C
Unit: EA
UPC: 848756002493
Model Number: A48/4L500
    • Belt Section: 4L
    • Color: Black
    • Construction: Wrapped
    • Inside Circumference: 48 in
    • Length: 50
    • Manufacturing Range: 15 to 359 in