PIX A62/4L640 V-Belt, 64 in Outside Circumference, Molded Cog, 1/2 in W, Black
Our Item #: VORG2487817 UPC: 848756002950
Delivery i
3-5 Business Days
138 available
Ship to Store i
Pickup in 2-4 days
8 available
Used for light-duty applications, such as those that transmit less than 1 hp.
Unit: EA
UPC: 848756002950
Model Number: A62/4L640
    • Belt Section: Molded Cog
    • Color: Black
    • Depth: 5/16 in
    • Inside Circumference: 62 in
    • Manufacturing Range: 15 to 240 in
    • Material: Rubber
    • Outside Circumference: 64 in