Marinco 12VCOMBO SeaLink Deluxe Dual USB Charger and 12V Receptacle
Our Item #: VLAN69-12VCOMBO UPC: 093344059896
Dual USB adapter for powering tablets, phones & other electronic devices.
  • Socket output 12V and up to 20 amp
  • Mounting plate included - compact design
  • Dust and water cover
UPC: 093344059896
Model Number: 12VCOMBO
  • Dust and water cover
  • Amps: Rated to 20A
  • DC Output (Full Power): 5V DC ??5%, 2.1 A DC total output
  • Input Volts: 12V
  • USB Type: Dual
  • Voltage: Input: 12V